İmplant

Diş implantı, diş hekiminin yedek dişi veya köprüyü tutmak için çenenize yerleştirdiği yapay bir diş köküdür. Diş implantları, genel ağız sağlığı iyi olan, periodontal hastalık, yaralanma veya başka bir nedenden dolayı dişini veya dişlerini kaybetmiş kişiler için ideal bir seçenektir.

Doğası gereği yüksek teknolojiye sahip olmasına rağmen, diş implantları aslında geleneksel köprülerden daha fazla diş tasarrufu sağlar çünkü implantlar destek için komşu dişlere güvenmez.

Diş implantları o kadar doğal görünür ve hissedilir ki, bir dişinizi kaybettiğinizi unutabilirsiniz. Dişlerinize olan güveninizin, hem kişisel hem de profesyonel olarak kendiniz hakkında nasıl hissettiğinizi etkilediğini biliyorsunuz. Belki de eksik dişlerinizden dolayı gülümsemenizi gizliyorsunuz. 

Belki protezleriniz güvende hissetmiyordur. Belki çiğnemede zorluk çekiyorsunuz. Bir veya birden fazla dişiniz eksikse ve rahatlıkla ve güvenle yeniden gülümsemek, konuşmak ve yemek yemek istiyorsanız size iyi bir haberimiz var! Diş implantları tıpkı sizinki gibi görünebilen ve hissedilebilen dişlerdir! Bir periodontist tarafından yerleştirilmesi ve dikkatli hasta bakımı gibi uygun koşullar altında implantlar ömür boyu kullanılabilir. Uzun vadeli çalışmalar implantların başarı oranlarının arttığını göstermeye devam ediyor.

DİŞ İMPLANTLARI NELER YAPABİLİR?

Kenardaki dişleri etkilemeden bir veya daha fazla dişi değiştirin.
Bir köprüyü destekleyin ve çıkarılabilir kısmi protez ihtiyacını ortadan kaldırın.
Takma dişe destek sağlayarak onu daha güvenli ve konforlu hale getirir.

GÜNÜMÜZDE EN ÇOK  KULLANILAN İMPLANT TÜRÜ

Endosteal (kemikte): En sık kullanılan implant türüdür. Çeşitli türleri arasında çene kemiğine cerrahi olarak yerleştirilen vidalar, silindirler veya bıçaklar bulunur. Her implant bir veya daha fazla protez diş içerir. Bu tip implantlar genellikle köprü veya hareketli protezleri olan hastalarda alternatif olarak kullanılır.

Hemen Şimdi Randevu Alınız ! Hemen Whatsapp’tan Arayın :00 90 530 644 17 32

Hemen Şimdi Randevu Alınız ! Hemen Whatsapp’tan Arayın :00 90 530 644 17 32

Hemen Şimdi Randevu Alınız ! Hemen Whatsapp’tan Arayın :00 90 530 644 17 32

Hemen Şimdi Randevu Alınız ! Hemen Whatsapp’tan Arayın :00 90 530 644 17 32

Alanya Dental Center Ünvanı Alanya Artur Diş Polikliniği Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. tarafından kullanılmaktadır. Mersis No : 0048052945400012

Open chat
Hello 👋
Can we help you?